Zangles in Hendrik-Ido-Ambacht

Zoek je een zangdocent in Hendrik-Ido-Ambacht? Vanaf september 2025 ben je welkom bij Rowan van Kanten!
Rowan geeft veelal zangles aan zangers die iets met theater hebben. Denk aan musicalzangers of klassiekere zangers die hun stem anders willen leren gebruiken of acteurs die graag aan hun zang(stem) willen werken.
Maar iedereen die graag wil zingen, is welkom bij Rowan in Hendrik-Ido-Ambacht of een van de andere ruim 15 locaties door Nederland! Ook als je net begint met zingen en eraan denkt om zangles te volgen, maar de stap nog niet zo goed durft te zetten.
Vaak hebben onze leerlingen een specifieke vraag of uitdaging, bijvoorbeeld:
- Ze hebben last van een schorre of hese stem tijdens het zingen.
- Vinden het lastig om bepaalde noten in een nummer te halen.
- Zuiver zingen lukt nog niet altijd
- Ze zingen met veel plezier in een koor, band of bij een musicalvereniging zingen, maar kunnen wat extra lessen gebruiken.
- Ze willen de stap zetten van het zingen in een ensemble bij een theatergroep naar een solo-rol. En dat is best spannend.
Geen enkele stem, geen zanger is hetzelfde
Daarom kijkt Rowan tijdens de eerste zangles samen met jou naar je vraag, je wensen en wat je belangrijk vindt. Op basis daarvan worden de zanglessen ingevuld.
Vocal Core®: heldere kennis hoe je zanginstrument werkt maakt zingen nog veel leuker!
Tijdens de zanglessen werkt Rowan met de Vocal Core®-methode, ontwikkeld door Rein Kolpa. Tijdens zijn eigen carrière als o.a. klassiek en musicalzanger, waren er regelmatig momenten waarbij Rein tegen vocaal-technische problemen aanliep die hij niet zelf kon oplossen. Zijn zangdocenten konden hem ook niet altijd helpen. Dus verdiepte Rein zich in de werking van het zanginstrument en deed samen samen met kno-arts Rico Rinkel onderzoek naar de werking van de stembanden tijdens het zingen in verschillende stemfuncties.
Rein: “Toen ik alle overbodige ballast en onzin wegfilterde, begon ik pas echt te begrijpen hoe logisch mijn stem en ademhaling werken. Maar vooral hoe ze samenwerken. Die kennis stopte ik in de Vocal Core®: een zangmethodiek die je helderheid geeft over jouw zanginstrument. En hoe jij het kunt gebruiken.
Het zingen wordt zo van alle ‘vaagheden’ ontdaan. Jij als zanger(es), krijgt volledige kennis en controle over je stem. Jouw eigen stemkleur is het uitgangspunt en je leert tevens alle kleuren in je stem te gebruiken.
Het zingen wordt zoveel makkelijker als je begrijpt hoe je stem werkt! Je weet dan bijvoorbeeld precies hoe je die hoge noot gaat zingen, hoe je meer warmte toevoegt aan je stem of hoe je in een andere muziekstijl kunt zingen. Je gaat merken dat jouw zang veel beter wordt!
Maak kennis met zangdocent Rowan van Kanten
Rowan is zanger en songwriter. In 2022 studeerde hij af aan de Nederlandse Pop Academie als uitvoerend artiest en in 2023 bracht hij zijn debuut-EP RowanJesse uit. Naast privélessen geeft hij ook veel les aan groepen en koren. Zo stond hij in 2024 met één van zijn groepen onder andere in de finale van het tv-programma Zing! en begeleidde hij in 2025 dezelfde groep bij een optreden in Ahoy tijdens de EO-Jongerendag.
Rowan: “Voor mij gaat zingen om jezelf te kunnen uiten. Ik ben ervan overtuigd dat de Vocal Core®, de unieke zangmethode van ZangProfs, iemand alle tools en technieken kan geven om dit waar te maken. Het heeft mij als zanger zoveel duidelijkheid gegeven over mijn instrument, wat je ermee kan en hoe je je stem het beste kunt inzetten en tot zijn recht kunt laten komen. Ik wil dit dan ook heel graag weer doorgeven aan anderen.
De Vocal Core® maakt zingen zo onwijs concreet en helder, waardoor zingen nóg leuker wordt. Ik kijk er ontzettend naar uit om deze fantastische methode met jou te delen en ben zelf enorm trots dat ik mij mag aansluiten als docent binnen deze methode.”
Zangles in Hendrik-Ido-Ambacht vanaf 14 jaar
De studio van Rowan vind je aan de De Spiegel 11 in Hendrik-Ido-Ambacht. Zowel kinderen vanaf ongeveer 14 jaar als volwassenen kunnen zijn welkom voor een privé- of duozangles, samen met een vriend(in), partner of koormaatje een duo-zangles. Voor leerlingen onder 21 jaar is een gereduceerd tarief mogelijk. We werken niet met een minimum aantal lessen, ook niet met een vast moment per week. Jij bepaalt hoe vaak en wanneer je zangles volgt: een keer per week, of een keer per maand. Lekker flexibel dus.
Of je nu al langer zingt en al eens op een podium hebt gestaan of net begint: je bent welkom. Ook als je het spannend vindt om voluit te zingen of bang bent dat je niet zuiver (genoeg) zingt: daar gaan we mee aan de slag!
Wat kost een zangles in Hendrik-Ido-Ambacht?
| Tarieven | |
|---|---|
| Zangles 30 minuten | €29,95 |
| Zangles 30 minuten (onder 21 jaar) | €24,75 |
| Zangles 60 minuten | €59,90 |
| Zangles 60 minuten (onder 21 jaar) | €49,50 |
| Duo zangles 30 minuten (per leerling) | €22,46 |
| Duo zangles 30 minuten (onder 21 jaar, per leerling) | €18,57 |
Adres:
De Spiegel 11 Hendrik Ido Ambacht
Is online zangles ook mogelijk?
Ook online zangles is mogelijk, wij gebruiken hier het liefste Zoom voor. In deze video leggen we uit hoe het precies werkt en wat de vereisten zijn. Je kunt een zangles boeken bij Rowan in Hendrik-Ido-Ambacht op de gewenste dag en tijd. In het opmerkingenveld geef je aan dat je je zangles online wilt volgen. Je zangdocent stuurt je voor de zangles een link toe.
Liever eerst meer info?
Wil je meer info voordat je een zangles in Hendrik-Ido-Ambacht boekt? Dat snappen we. Misschien wil je liever eerst meer lezen over ZangProfs of over onze zanglessen? Of heb je een specifieke vraag aan ons, of voor Rowan? Stuur dan even een mailtje naar info@zangprofs.nl, dan nemen wij zo snel mogelijk contact met je op!