
Zangles in Amsterdam
Pas als je begrijpt hoe je zanginstrument werkt, krijg je als zanger(es) volledige kennis en controle over je stem. Dan hoef niet meer te twijfelen of een toon komt en of je de noot wel gaat halen. Je weet namelijk precies wat je moet doen en waarom dat zo werkt. Bij ZangProfs leer je dus niet alleen beter zingen, maar weet je ook wat je kunt doen (of laten) om in alle omstandigheden geweldig te zingen!
Vele professionele en amateurzangers zingen avond aan avond met plezier en gemak dankzij de, door Rein Kolpa ontwikkelde, Vocal Core™ zangmethode.
In Amsterdam kun jij, amateur of (semi)prof, zangles volgen bij Iris de Kock, Tessa Jongeleen, David van den Tempel en Rein Kolpa. Ze stellen zich graag aan je voor!
Rein Kolpa
Master Zangdocent
Auteur van de Vocal Core™ en directeur van ZangProfs B.V.
is de grondlegger en eigenaar van ZangProfs en de Vocal Core™, en geeft zelf ook zanglessen aan professionals en aankomende professionals. Rein heeft klassiek zang gestudeerd aan het Sweelinck Conservatorium Amsterdam en heeft jaren lang rollen gezongen in operahuizen in Nederland, Duitsland, België en Engeland. Tevens speelt Rein al jarenlang rollen in musicals in Nederland en België.
Boek je zangles:
Tarieven:
60 minuten – €70,00 (incl. btw) boven 21 jaar
60 minuten – €57,85 onder 21 jaar
Studio Amsterdam:
Studio Hilversum
Baarsjesweg 202
Amsterdam
Hyacintenlaan 1
Hilversum

David van den Tempel
Top zangdocent in Vocal Core™
Creative manager ZangProfs
is zanger en acteur. Hij is afgestudeerd aan de Frank Sanders Akademie. David was te zien in o.a. Het meisje met het rode haar, Adele Conny, Jasperina – De Grote Drie, Soldaat van Oranje en The Full Monty. Ook speelde hij de rol van Steven Bout in de NPO3 Telefilm Kamp Holland. Vorig seizoen was David te zien in Evita. Op dit moment staat David in de musical Titanic.
Boek je zangles:
Tarieven:
60 minuten – €63,00 (incl. btw) boven 21 jaar
60 minuten – €52,07 onder 21 jaar
Studio:
Baarsjesweg 202
Amsterdam

Iris de Kock
Zangdocent in de Vocal Core™
Iris de Kock is zangeres, actrice, docente en logopediste. Ze studeerde in 2018 afgestudeerd aan de Frank Sanders’ Akademie voor Musical- en Muziektheater. Na haar opleiding is ze vooral aan de slag gegaan als zang- en musicaldocente bij o.a. FanWork Musicals, en op verschillende basis- en middelbare scholen.
In juni 2023 studeerde Iris af aan Hogeschool Windesheim, waarbij ze een specialisatie in ‘Vocal Massage’ heeft afgerond bij Hogeschool Utrecht. Naast haar werk als stem gespecialiseerd logopediste geeft ze ook zanglessen in Amsterdam-West.
Boek je zangles:
Tarieven:
30 minuten – €28,50 (incl. btw) boven 21 jaar
30 minuten – €23,56 onder 21 jaar
60 minuten – €57,00 (incl. btw) boven 21 jaar
60 minuten – €47,11 onder 21 jaar
Duo zangles – €21,38 (incl btw) per leerling
Duo zangles – €17,67 (onder 21 jaar) per leerling
Studio:
Eerste Constantijn Huygensstraat 20

Tessa Jongeleen
Zangdocent in de Vocal Core™
“Tessa is zangeres en actrice en is afgestudeerd aan de Frank Sanders Akademie. Tessa was o.a. te zien in Isadora, Happily ever afgestudeerd en She loves me. Ook stond ze in het Tapastheater met haar eigen voorstelling ‘Sterrenstof’. Naast de zanglessen bij ZangProfs geeft Tessa ook nog zang- en musicallessen bij verschillende musicalscholen voor kinderen.
Boek je zangles:
Tarieven:
30 minuten – €27,50 (incl. btw) boven 21 jaar
30 minuten – €22,73 onder 21 jaar
60 minuten – €55,00 (incl. btw) boven 21 jaar
60 minuten – €45,45 onder 21 jaar
Studio Amsterdam:
David Ricardostraat 164
